Regeneracja płyt CD/DVD/BLU-RAY

W dzisiejszych czasach niemal wszyscy użytkownicy sprzętu cyfrowego korzystają z optycznych nośników danych. Każdy z nas wie jak dużą stratą jest zarysowany i nie działający krążek z ulubioną grą, filmem czy muzyką. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów PC-Fighters jako jedna z niewielu firm na rynku świętokrzyskim oferuje Państwu profesjonalną usługę regeneracji nośników optycznych CD, DVD i BLU-RAY. Pracujemy na wysokiej klasy urządzeniu VMI HYBRID firmy VenMill Industries, Inc. stosując tylko oryginalne materiały eksploatacyjne dzięki czemu możemy być pewni, że jakość naszej usługi stoi na najwyższym poziomie.

 

Tania regeneracja płyt CD DVD w serwisie PC-Fighters Kielce!

 

Sam cykl naprawy porysowanej płyty CD/DVD/BLU-RAY sprowadza się do dostarczenia przez Państwa nośnika do siedziby firmy  PC-Fighters i odczekania około 5-10 minut na wykonanie operacji przez urządzenie. Po zakończeniu procesu naprawy otrzymują Państwo nośnik wolny od wszelkich zarysowań wynikających z eksploatacji. Zdajemy sobie sprawę jak dużą wartość może stanowić długo poszukiwany tytuł gry, filmu, muzyki, który z powodu zarysowania powierzchni nośnika nie nadaje się do użycia. Skutecznie usuwamy „ringi”* z płyt do X-BOX 360 i PS3. Ponad  80% nośników optycznych można przywrócić dawną sprawność! Dzięki usłudze regeneracji przywrócimy waszym ulubionym płytom stan w jakim je nabyliście zdejmując z półki sklepowej.

 

title=

 

Nie jesteśmy pośrednikami!

Naprawy porysowanych płyt CD/DVD/BLU-RAY dokonujemy na miejscu w naszym serwisie w Kielcach, co oznacza, że klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z wysyłką płyt do firmy zewnętrznej!**

Niestety nie wszystkie płyty da się naprawić. Poniżej zamieszczamy zestawienie usterek nośników, których nie da się usunąć:

  • przełamania
  • zmiażdżenia
  • pęknięcia na brzegu płyty
  • pęknięcia obejmujące obszar z danymi
  • duże wgłębienia w płycie obejmujące obszar z danymi
  • zarysowania od strony z nadrukiem

Uwaga! Usługa Regeneracji płyt dotyczy jedynie wyeliminowania zarysowań obejmujących obszar z danymi. Usługą tą nie jest objęte odzyskiwanie danych z powierzonych nam nośników optycznych. Informacje zapisane na przekazanych płytach nie są przez nas przeglądane, sprawdzane, weryfikowane ani kopiowane. Proces naprawy nośnika optycznego uważany jest za zakończony w momencie usunięcia rys z powierzchni obszaru danych.

Zachęcam do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi, które zostały udostępnione dzięki uprzejmości naszego dostawcy, firmy Klinika Płyt z Nowego Sącza. Zawarte w nich informacje wyjaśnią Państwu kwestie dotyczące budowy nośników optycznych oraz ich eksploatacji.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z serwisem PC-Fighters.

* ring – głęboka rysa wokół osi płyty, która powstaje na skutek poruszenia konsoli w trakcie jej pracy, usunięcie go wymaga zastosowania wydłużonego cyklu regeneracji, co zwiększa koszt naprawy płyty do 15 zł.

**cennik usług regeneracji

 

Zapraszam do współpracy Seweryn Staniec

 

Menu